Hakkımızda

RESİTOGLU OFSET MATBAACILIK AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. STİ.

28 yıllık sektörel deneyimimiz, entegre bir matbaa olarak yüksek teknoloji makina parkurumuz, çözüm ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile müşteri memnuniyeti ve güven üretiyoruz. Matbaamız tüm baskı ve baskı sonrası süreçleri tek çatı altına alma prensibi ile kurulmuştur. 

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ev Kimyasalları, İçecek, Gıda, Kişisel Bakım, Kozmetik, İlaç, Sağlık, Tarım, Tekstil, Otomotiv ve Endüstriyel Ürünler sektörlerine istekleri doğrultusnda baskılı olarak Rulo Etiket üretimi yapmaktayız. 

Kalite kontrol birimimiz kalıp üretiminden paketleme aşamasına kadar tüm süreci müşteri gereksinimleri ve standart baskı normlarına göre takip etmektedir. 

Son teknoloji ekipmanlarımız yüksek kalitede ürünler üretmemizi saglar. Basılı ürünlerin kalitesi kullanılan ekipmanın performansı, malzeme kalitesi, personel teknik bilgi ve birikimi, profesyonel üretim ve tasarım süreç yönetimi gibi faktörlere baglıdır. Önder Ofset olarak tüm bu süreçleri dogru şekilde yöneterek, dogru ve kaliteli ürünler üretiyoruz.